امروز: شنبه 29 دی 1397 برابر با 19 ژانویه 2019اولین نمایشگاه تخصصی داده کاوی و هوش تجاری همزمان با مجموعه کنفرانس‌های داده کاوی ایران در هتل المپیک

چهارشنبه, 20 آبان 1394 ساعت 13:31 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اولین نمایشگاه تخصصی داده‌کاوی و هوش تجاری، هم زمان با برگزارینهمین کنفرانس داده‌کاوی ایران، دومین کنفرانس داده‌کاوی در بانکداری و دومین کنفرانس داده‌کاوی در مدیریت شهری در روزهای ۲۹و ۳۰ آذر ماه در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رخداد، لازم به توضیح است این کنفرانس با حمایت اعضای هیأت علمی ۹ دانشگاه برتر کشور در ۸ سال متوالی برگزار گردیده است.

هم‌زمان با این کنفرانس دو کنفرانس دیگر با عناوین دومین کنفرانس داده کاوی در بانکداری و دومین کنفرانس داده کاوی در مدیریت شهری به طور موازی برگزار خواهد گردید. همچنین اولین نمایشگاه تخصصی داده کاوی و هوش تجاری در دو روز کنفرانس در سالن نمایشگاهی هتل المپیک برپا خواهد شد.

این نمایشگاه محل حضور متخصصان دانش داده‌کاوی و هوش تجاری و مدیران ارشد و کارشناسان کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بهره‌بردار از دانش داده‌کاوی و هوشمندی کسب و کار می‌باشد. مدیران فن آوری اطلاعات وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی از جمله شرکت کنندگان در سه کنفرانس و بازدیدکنندگان از اولین نمایشگاه تخصصی داده‌کاوی و هوش تجاری می‌باشند.

محورهای نهمین کنفرانس داده کاوی ایران

محورهای علمی

الگوریتم‌های داده کاوی

تکنیک‌های داده کاوی

کارکردهای داده کاوی

پروژه‌های داده کاوی

محورهای صنعتی-کاربردی:

داده کاوی در بازاریابی و امور مشتریان

داده‌کاوی در صنعت ارتباطات، مخابرات و دیتا

داده کاوی در صنعت آب و برق

داده کاوی در صنعت، معدن و تجارت

داده کاوی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

داده کاوی در صنعت بیمه

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایتwww.irandatamining.comمراجعه کنند.

بازدید 2870 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 22:37
مدیر سایت رخداد

اطلاعات رخدادهای خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به سایت اضافه و در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.
آدرس ایمیل : info@rokhdad.net

وبگاه: rokhdad.net
logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی