امروز: جمعه 26 مرداد 1397 برابر با 17 آگوست 2018سیزدهمین نمایشگاه کتاب شیراز افتتاح می‌شود

سه شنبه, 19 آبان 1394 ساعت 18:43 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دویست و هفتاد و یکمین نمایشگاه کتاب استانی و سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان فارس هم‌زمان با سومین روز از هفته کتاب،۲۷ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر شیراز افتتاح می‌شود.

به گزارش رخداد به نقل از فارس، در این نمایشگاه بیش از ۷۵۰ ناشر از سراسر کشور حضور دارند و ۵۵ ناشر استان فارس نیز به صورت مستقیم در این نمایشگاه آثار خود را عرضه می‌کنند.

ناشران شرکت کننده در سیزدهمین نمایشگاه کتاب شیراز ۶۴۵۰۰ عنوان کتاب را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد. ۹۰ ناشر و نمایندگی بخش خارجی نیز از ۱۸ کشور 20 هزار عنوان کتاب را در این نمایشگاه عرضه خواهند نمود.

برای این نمایشگاه مبلغ  میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب در نظر گرفته شده است که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه با ارائه کارت ملی به بازدیدکنندگان بر اساس جدول تخصیص داده شده عرضه می‌شود.

برای این نمایشگاه برنامه‌های جنبی از قبیل نشست‌های تخصصی در حوزه کتاب، داستان خوانی، شب شعر عاشورایی و نشست‌های تخصصی کتاب کودک و شیوه انتخاب آن در نظر گرفته شده است.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ ۲۷ آبان تا ۳ آذر از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شهرک گلستان شیراز برگزار می‌شود.

بازدید 2218 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 22:39
مدیر سایت رخداد

اطلاعات رخدادهای خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به سایت اضافه و در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.
آدرس ایمیل : info@rokhdad.net

وبگاه: rokhdad.net
logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی