امروز: چهارشنب 26 دی 1397 برابر با 16 ژانویه 2019نخستین نمایشگاه طلا و جواهر کیش به کار خود پایان داد

شنبه, 16 آبان 1394 ساعت 19:20 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چراغ‌های نخستین نمایشگاه طلا و جواهر کیش شب گذشته خاموش شد، تا با ثبت عملکردی مثبت، مسئولین این نمایشگاه به برگزاری دومین دوره آن بی‌اندیشند.

به گزارش رخداد به نقل از طلانیوز، در نمایشگاه امسال طلا و جواهر کیش ۴۷ شرکت کننده حضور داشتند، که در فضایی حدود 2 هزار مترمربع و با حضور شرکت‌های خارجی و داخلی آغازگر رویدادی طلایی در این جزیره زیبا باشد.

"محمود بندرچی" مدیرعامل شرکت رستاک پادویژن و مسئول برگزاری این نمایشگاه، با اعلام جدید بودن رویداد نمایشگاه اول طلا و جواهر در کیش گفت: برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر در کیش سال‌ها شدیداً احساس می‌شد، ولی کسی جسارت و همت برگزاری آن را نداشت و ما این کار را انجام دادیم.

وی با اشاره به مناسب بودن کیش برای سرمایه گزاری در صنعت طلا و جواهر اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه حدود 10 هزار نفر از نمایشگاه بازدید کردند که بالغ بر ۴۰ درصد آنان تولیدکنندگان و اهالی صنف طلا و جواهر، و ۶۰ درصد از ایشان بازدیدکنندگان عام بودند.

بندرچی با اعلام رضایت از برگزاری نخستین نمایشگاه طلا و جواهر خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه شرکت‌ها حق فروش داشتند، و حضور شرکت‌های خارجی در آن موجب ارزیابی تولیدکنندگان داخلی برای بررسی نقاط ضعف و قوت مصنوعات خود بود.

مسئول برگزاری اولین نمایشگاه طلا و جواهر کیش با اعلام شعار این شرکت با محوریت «کیفیت» افزود: این مجموعه با برنامه ریزی و بررسی اولین نمایشگاه طلا و جواهر، نمایشگاه سال بعد را با قوت و کیفیت بالاتری برگزار خواهد کرد، و با شرکت تولیدکنندگانی که در نمایشگاه امسال حاضر نبودند، مسلماً دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش در سطح بالاتری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به سرمایه گزاری برای برگزاری نمایشگاه کیش در سالهای بعد، تصریح کرد: مسلماً شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در برگزاری اولین نمایشگاه طلا و جواهر کیش ما را حمایت کردند، در دوره‌های بعدی از تسهیلات و تخفیفات ویژه‌ای برای حضور برخوردار خواهند شد.

بندرچی در خاتمه از همه شرکت کنندگان و حامیان این نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد، و با ابراز امیدواری برای برگزاری بهتر نمایشگاه طلا و جواهر کیش در سالهای آتی، از غرفه داران نمایشگاه امسال خواست تا برای رشد سطح کیفیی این نمایشگاه نقاط ضعف و قوت آن را به مدیریت این شرکت انعکاس دهند.

بازدید 2404 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 22:42
مدیر سایت رخداد

اطلاعات رخدادهای خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به سایت اضافه و در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.
آدرس ایمیل : info@rokhdad.net

وبگاه: rokhdad.net
logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی