امروز: جمعه 28 دی 1397 برابر با 18 ژانویه 2019همایش تدكس دانشگاه تهران با عنوان «دنیای قشنگ نو»

رخداد ، همایش ، تدكس ، دانشگاه تهران ، دنیای قشنگ نو ، رخداد ، همایش ، تدكس ، دانشگاه تهران ، دنیای قشنگ نو ،

همايش يك روزه تدكس دانشگاه تهران (TEDxUniversityofTehran) در تاریخ 20 آبان ماه 1394، با سخنرانی هشت سخنران در اين دانشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش رخداد به نقل از معماری نیوز،این همایش با عنوان "دنياى قشنگ نو" یا "Brave New World" با موضوعات مورد بحث خود، مخاطب را به انديشه پيرامون آن و يافتن نقطه اتصال میان آن‌ها دعوت می‌كند.

قالب این همايش، جهانى است كه به‌سوى آن در حال حركت هستيم. جهانى كه علم، هنر، تكنولوژى همه در كنار يكديگر همزيستى مىكنند و در تلاش‌اند تا كيفيت زندگى انسانى را ذره ذره بهبود بخشيده و تجربه زندگى را ارتقا دهند. اين جهان توسط انسانهاى امروز ساخته مىشود و شايد هركدام از ما بتوانيم با قدرت فكر، عمل و همكارى در پايه‌گذارى اين دنيا سهيم شويم.

TED يك بنياد غيرانتفاعى است كه هدف اصلى خود را گسترش ايده‌ها در قالب سخنرانی‌هاى كوتاه و قدرتمند می‌داند. ذهن‌هاى خلاق در سراسر جهان، گاهى اوقات به ايده‌هايى نوآورانه و تحول‌گرايانه می‌رسند كه اگر آن‌ها را در بسترى مناسب براى دیگر افراد نیز ارائه كنند، می‌تواند دنيا را تغيير دهد. ایجاد بناى محيطى مناسب براى عرضه ايده‌هاى گوناگون، هدف این بنياد می باشد و در نهايت، تمامى فعاليت‌هاى آن در تلاش براى پاسخگويى به يك پرسش است: چگونه مى-توانيم ايده هاى نوين را بهتر و سريع‌تر گسترش دهيم؟

 علاقمندان برای آشنایی با نحوه ثبت نام می توانند به وب سایت همایش به تدرس:www.TedxUniversityOfTehran.com مراجعه نمایند.

 

 

 

 

بازدید 3744 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
بازدید کد خبر: 201
logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی