چاپ کردن این صفحه

دومین دوره جشنواره هنر تجسمی «ورسوس»

دومین دورهٔ جشنوارهٔ تجسمی ورسوس که مخصوص هنرمندان زیر 35سال است، در حوزهٔ مجسمه‌سازی برگزار می‌شود. هنرمندان جوان می‌توانند آثارشان را جهت شرکت در این جشنواره تا ۱۵آذر۹۴بر روی وب‌سایت جشنواره آپ‌لود کنند. همچون دورهٔ قبل، شرکت سن‌ایچ از این دوره جشنوارهٔ تجسمی ورسوس حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رخداد، آثار در دو مرحله قضاوت خواهند شد، در مرحلهٔ اول آثار رسیده توسط هیأت انتخاب پنج نفره، شامل مریم سالور، بیتا فیاضی، بهروز دارش، محمدحسین ماهر و حمیدرضا حکیمی برای شرکت در نمایشگاه انتخاب خواهند شد. آثار حاضر در نمایشگاه نیز توسط هیأت داوران، متشکل از لیلی گلستان، خسرو خورشیدی و محمدحسن عماد داوری می‌شوند و سه اثر به عنوان برندگان نهایی انتخاب و اعلام خواهند شد.

آثار برگزیدهٔ این دوره از۲تا۹بهمن۹۴در فرهنگسرای نیاوران برای تماشای عموم و فروش به نمایش در خواهند آمد. صد در صد مبلغ فروش آثار، مانند سال گذشته، به هنرمندان تعلق خواهد گرفت.  

نخستین دورهٔ جشنوارهٔ تجسمی ورسوس که ویژهٔ هنرمندان نقاش زیر سی سال بود خرداد۹۳در خانهٔ هنرمندان ایران برگزار شد که حدود۴۰۰اثر از میان۳۰۰۰اثر رسیده به نمایش درآمدند

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.versusartcontest.comمراجعه کنند.

بازدید 2885 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
بازدید کد خبر: 395