چاپ کردن این صفحه

ارگان‌های دریایی کشور برگزار می‌کند: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران

یکشنبه, 17 آبان 1394 ساعت 18:50 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نمایشگاه‌های صنایع دریایی که هرساله توسط انجمن مهندسی دریایی ایران برگزار می‌گردد، امسال هم همانند سال‌های گذشته در کنار سلسله همایش‌های صنایع دریایی و به منظور هم افزایی و تجمیع نمایشگاه‌های دریایی کشور با همکاری ارگان‌های دریایی کشور به روند برگزاری خود ادامه خواهد داد. همایش و نمایشگاه صنایع دریایی به عنوان دو رویداد بزرگ دریایی کشور امسال در سواحل خلیج فارس و در جزیره کیش مورخ ۱ الی ۴ دی ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد گردید.

به گزارش رخداد، نمایشگاه صنایع دریایی محلی برای ارائه دستاوردهای صنایع دریایی کشور و محملی برای ایجاد انگیزه، رقابت، تعامل و تبادل علم و فناوری و نیاز سنجی این صنعت استراتژیک بوده و هست، چنانچه در سال‌های گذشته و نیز شاهد بروز توانمندی‌ها و دستاوردهای صدها شرکت داخلی و خارجی در فضای بیش از ۵۰۰۰ متر مربع بوده‌ایم که در نوع خود کم نظیر است.

دبیر هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی ایران IRAN IMEX از استقبال کم نظیر شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه خبر داد.

پیمان مسعودزاده افزود تاکنون از ۶ کشور آسیایی و اروپایی درخواست اجاره غرفه و شرکت در نمایشگاه داشته‌ایم و مجموع شرکت‌های ثبت نام نموده بیش از ۷۵ شرکت می‌باشد. ایشان افزود بیش از ۸۰% فضای سال گذشته تاکنون رزرو شده که نسبت به مدت زمان باقیمانده به نمایشگاه در مقایسه با سال گذشته آمار بسیار خوبی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.iranimex.ir مراجعه کنند.

بازدید 2491 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 22:40
مدیر سایت رخداد

اطلاعات رخدادهای خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به سایت اضافه و در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.
آدرس ایمیل : info@rokhdad.net

وبگاه: rokhdad.net