امروز: جمعه 28 دی 1397 برابر با 18 ژانویه 2019نخستین اجلاس سلاطین کسب و کار

یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 10:38 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

اولین اجلاس ملی ستارگان کسب و کار ایران برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رخداد اولین اجلاس ملی ستارگان کسب و کار ایران 18 اسفند 96 در محل سالن وزارت کشور برگزار و اجرا می شود . گردهمایی عظیم جمعی از بزرگان اقتصادی ایران، برای ارائه سرفصل های یک جامعه پیشرفته اقتصادی انجام می پذیرد.


 موسسه ثروت آفرینان با همکاری فرهنگسرای رسانه اقدام به برگزاری کارگاهی آموزشی کرده است که مستقیم و بی پرده به کنکاش زندگی بزرگان اقتصادی بر اساس مدل مورد کاوی دانشگاه هاروارد میپردازد. در  همین راستا این سمینارها هر هفته دوشنبه ها میزبان یکی از کارآفرینان موفق در حوزه کسب و کار بوده است.
این گردهمایی بزرگ مصادف با روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا دختر گرانقدر حضرت رسول اکرم با حضور چهره های بنام و مشهور اقتصادی، اعضای ثروت آفرینان، مخاطبان فرهنگسرای رسانه و تمامی علاقه مندان به این حوزه اجرا  میشود .
در این مراسم ضمن آموزش دستاوردهای این برنامه 6 ماهه در قالب کارگاهی اثرگذار به نکات جدیدی از زندگی این کارآفرینان پرداخته می شود .
لازم به ذکر است که چهره های جدید سلاطین کسب و کار که در سال آینده میزبان آنها در سمینار سلاطین خواهیم بود را نیز در این مراسم ملی به شما معرفی خواهیم کرد.
علاقه مندان به حضور در این سمینار ملی با دبیرخانه سلاطین کسب وکار در ساعات اداری با شماره 26403740 و یا 09038539003 تماس برقرار کنند. 

 

بازدید 1238 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 11:35

:: آخرین رخدادهای نمایه شده

logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی