امروز: یکشنبه 29 مهر 1397 برابر با 21 اکتبر 2018ارگان‌های دریایی کشور برگزار می‌کند: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران

نمایشگاه‌های صنایع دریایی که هرساله توسط انجمن مهندسی دریایی ایران برگزار می‌گردد، امسال هم همانند سال‌های گذشته در کنار سلسله همایش‌های صنایع دریایی و به منظور هم افزایی و تجمیع نمایشگاه‌های دریایی کشور با همکاری ارگان‌های دریایی کشور به روند برگزاری خود ادامه خواهد داد. همایش و نمایشگاه صنایع دریایی به عنوان دو رویداد بزرگ دریایی کشور امسال در سواحل خلیج فارس و در جزیره کیش مورخ ۱ الی ۴ دی ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد گردید.

به گزارش رخداد، نمایشگاه صنایع دریایی محلی برای ارائه دستاوردهای صنایع دریایی کشور و محملی برای ایجاد انگیزه، رقابت، تعامل و تبادل علم و فناوری و نیاز سنجی این صنعت استراتژیک بوده و هست، چنانچه در سال‌های گذشته و نیز شاهد بروز توانمندی‌ها و دستاوردهای صدها شرکت داخلی و خارجی در فضای بیش از ۵۰۰۰ متر مربع بوده‌ایم که در نوع خود کم نظیر است.

دبیر هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی ایران IRAN IMEX از استقبال کم نظیر شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه خبر داد.

پیمان مسعودزاده افزود تاکنون از ۶ کشور آسیایی و اروپایی درخواست اجاره غرفه و شرکت در نمایشگاه داشته‌ایم و مجموع شرکت‌های ثبت نام نموده بیش از ۷۵ شرکت می‌باشد. ایشان افزود بیش از ۸۰% فضای سال گذشته تاکنون رزرو شده که نسبت به مدت زمان باقیمانده به نمایشگاه در مقایسه با سال گذشته آمار بسیار خوبی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.iranimex.ir مراجعه کنند.

بازدید 2580 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازدید کد خبر: 266

:: آخرین رخدادهای نمایه شده

logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی