امروز: شنبه 29 دی 1397 برابر با 19 ژانویه 2019برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی اپتیک کیش

اولین نمایشگاه بین‌المللی اپتیک کیش ۵ لغایت ۸ آذر در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی جزیره کیش برگزار می‌شود.

به گزارش رخداد به نقل از ایرنا، انتقال تکنولوژی به تولید کنندگان داخل کشور و جذب سرمایه گذاران خارجی در صنعت اپتیک اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه تخصصی با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی است.

سازمان منطقه آزاد کیش، با برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی عینک سازی، اپتومتری و تجهیزات وابسته و جذب بازدید کنندگان خارجی از کشورهای منطقه گامی بلند در جهت صادرات تولیدات داخلی و برقراری ارتباطات تجاری با کشورهای منطقه برداشته می‌شود.

همچنین در حاشیه برپایی این نمایشگاه نخستین همایش بین‌المللی فرصت‌های پیش رو در تجارت اپتیک در سالن همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش نیز برگزار خواهد شد.

در این همایش سخنرانان مطرح داخلی و خارجی به بررسی فرصت‌های موجود در تجارت اپتیک و راه‌های استفاده از این فرصت‌ها می‌پردازند.

برگزاری نخستین مسابقه تخصصی طراحی عینک با هدف ترغیب سرمایه گذاران داخلی برای ورود به عرصه تولید عینک و همچنین شناسایی استعدادهای بالقوه در این زمینه بین طراحان داخلی با داوری و همکاری اساتید دانشگاهی و طراحان برجسته از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

افزایش سطح دانش و آگاهی فعالان صنعت اپتیک از دیگر نیازهای ضروری برای پیشرفت و ارتقاء این صنعت است که در این راستا٫ سمینارهای آموزشی متعددی با همکاری یک شرکت اسپانیایی برای بازدیدکنندگان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با همکاری معاونت بازرگانی و سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، گروه آموزشی دیدا و شرکت اسپانیایی ایندو برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.kiopex.com مراجعه کنند.

بازدید 2812 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازدید کد خبر: 264

:: آخرین رخدادهای نمایه شده

logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی