امروز: جمعه 23 آذر 1397 برابر با 14 دسامبر 2018ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی

رخداد ، نمایشگاه ، بین‌المللی ، (MIDEX 2016) ، خانه مدرن ، دکوراسیون ، معماری و طراحی رخداد ، نمایشگاه ، بین‌المللی ، (MIDEX 2016) ، خانه مدرن ، دکوراسیون ، معماری و طراحی

ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی (MIDEX 2016) در تاریخ 20 لغایت 23 دی ماه سال 1394 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار می‌نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رخداد، در نمایشگاه خانه مدرن کالاهای؛ دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی، الکترونیکی، فضای باز، سازه و مصالح، زیست محیطی، تأسیسات و خدمات عرضه خواهد شد.

این نمایشگاه با استقبال گستردهٔ فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تأییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI)، در سال گذشته با حضور 235 شرکت از 14 کشور مختلف، در 16518 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار شده است.

همچنین در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند. با امید به اینکه بتوانیم در نمایشگاه امسال میزبان شما بوده فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق نماییم.

ساعت بازدید از نمایشگاه 9 صبح الی 16 بعد از ظهر است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.midex.ir یا www.nni.ir مراجعه کنند.

بازدید 2894 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازدید کد خبر: 218

:: آخرین رخدادهای نمایه شده

logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی