امروز: جمعه 28 دی 1397 برابر با 18 ژانویه 2019قوانین و مقررات

قوانین و مقررات پایگاه اطلاع رسانی رخداد

قبل از استفاده از خدمات رخداد ، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. پایگاه اطلاع رسانی رخداد سرویس خود را که بانک مشاغل رخداد میباشد تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و کاربران با استفاده از خدمات این سایت و طی کردن مراحل ثبت نام، موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارند.

رخداد این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، رخداد متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

رفتار مورد انتظار از کاربران

همانگونه که ذکر شد، مسئولیت تمامی اطلاعات و داده ها و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی انتقال یافته، بر عهده شخصی است که آنها را انتقال داده است. رخداد کنترلی بر صحت اطلاعات فرستاده شده از طریق سرویس را ندارد و در نتیجه هیچ تضمینی بر اعتبار آنها وجود ندارد.

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

انتشار فایلها و اطلاعاتی که از نظر آدرس یار غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور اطلاعاتی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.

انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.

تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.

جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری

استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

پایگاه رخداد و مدیران آن این حق را دارند که هر فایلی و محتوایی که مخالف مفاد مذکور در این توافقنامه باشد را حذف کنند.

شما بر این موضوع توافق می کنید که رخداد این حق را دارد که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد. این در صورتی است که رخداد به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار باشد:

منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.

چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر اینکه به حقوق آنها تجاور شده است.

چنانچه این در خواست از جانب خود شما کاربران باشد.

برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

همانطور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر این است که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به آدرس ایمیل  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید   به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کامل تر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید.

حذف اطلاعات

طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که رخداد این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل... همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است آدرس یار با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و فایلهای مرتبط با شما را حذف نماید.

حقوق انحصاری کاربران

بر طبق این توافقنامه رخداد متعهد می شود به کلیه حقوق اختصاصی کاربران احترام بگذارد و در این توافقنامه از دیگر کاربران نیز میخواهد که آنها نیز همین کار را انجام دهند. چنانچه اعتقادتان بر این بود که حقوق انحصاری شما در این سایت مورد تجاوز قرار گرفته است، حتما ما را در جریان بگذارید. لازم به ذکر است که رسیدگی به این شکایات در حیطه صلاحدید مدیران سایت بوده و در این زمینه هر اقدامی را که لازم بدانند انجام خواهند داد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید با ما در میان بگذارید.

logo-samandehi

رخداد در شبکه های اجتماعی

رخدادهای پر بازدید این ماه

  

حالت های رنگی